0 Eşya

Eşya(0)

0-Eşya
vergilendirme 0.00
Toplam 0.00
Projektör Perde Duvar Asılı projeksiyon perdesi Kumaş Beyaz 60 100 İnç 16: 9 Hd projeksiyon perdesi 3D Film Taşınabilir

Projektör Perde Duvar Asılı projeksiyon perdesi Kumaş Beyaz 60 100 İnç 16: 9 Hd projeksiyon perdesi 3D Film Taşınabilir

₺ 25.86
Mağazada

Ürün sayısı

Projektör Perdesi Taşınabilir : Rodless Tasarım ve Katlanabilir.Kolay kurulum için küçük kancalarla donatılmıştır.Dış Mekan projeksiyon perdesi Perdesi Yansıtılan ışığı eşit şekilde dağıtır ve gözlerinize zarar vermez.Projektör Perdesi Yüksek Kaliteli Malzemeler : Harika bir görsel deneyimin keyfini çıkarmanızı sağlayan yüksek renk reprodüksiyonuna sahip yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır.Projeksiyon perdesi Ultra Net Görüntü : 2 D, 3 D, 1080 P Hd ve 4 K Ultra Yüksek Çözünürlüklü Resmi Destekleyin.Dış Mekan projeksiyon perdesi Perdesi, Ev Sineması Filmine, Sınıf Eğitimine, Konferans Salonu Sunumuna, Halka Açık Gösterime Vb. Uygulanabilir.Projektör Perdesi Taşınabilir : Rodless Tasarım ve Katlanabilir.Kolay kurulum için küçük kancalarla donatılmıştır.Dış Mekan projeksiyon perdesi Perdesi Yansıtılan ışığı eşit şekilde dağıtır ve gözlerinize zarar vermez.Projektör Perdesi Yüksek Kaliteli Malzemeler : Harika bir görsel deneyimin keyfini çıkarmanızı sağlayan yüksek renk reprodüksiyonuna sahip yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır.Projeksiyon perdesi Ultra Net Görüntü : 2 D, 3 D, 1080 P Hd ve 4 K Ultra Yüksek Çözünürlüklü Resmi Destekleyin.Dış Mekan projeksiyon perdesi Perdesi, Ev Sineması Filmine, Sınıf Eğitimine, Konferans Salonu Sunumuna, Halka Açık Gösterime Vb. Uygulanabilir. 1. Ultra net görüntü : destek 2 D, 3 D, 1080 p HD ve 4 k ultra yüksek çözünürlüklü resim2. Yüksek kaliteli malzemeler : harika bir görsel deneyimin keyfini çıkarmanızı sağlayan yüksek renk reprodüksiyonuna sahip yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır3. Taşınabilir : Rodless tasarım ve katlanabilir.Kolay kurulum için küçük kancalarla donatılmıştır4. Yansıtılan ışığı eşit olarak dağıtır ve gözlerinize zarar vermez5. Ev sineması filmine, sınıf eğitimine, konferans salonu sunumuna, halka açık gösterime vb. Uygulanabilir.Şartname : Bu projeksiyon ekranı hafif ve katlanabilir, taşıması ve kurulumu kolaydır.Açık kamp için uygun, açık filmler, etc.It yansıtılan ışığı eşit şekilde dağıtır ve optimum görüntü ve renk üretimi ile mükemmel bir görsel zevke sahip olursunuz.Özellikler : 1. Ultra net görüntü : 2 D, 3 D, 1080p HD ve 4k ultra yüksek çözünürlüklü resmi destekleyin.2. Yüksek kaliteli malzemeler : harika bir görsel deneyimin keyfini çıkarmanızı sağlayan yüksek renk reprodüksiyonuna sahip yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır.3. Taşınabilir : Rodless tasarım ve katlanabilir.Kolay kurulum için küçük kancalarla donatılmıştır.4. Yansıtılan ışığı eşit olarak dağıtır ve gözlerinize zarar vermez.5. Ev sineması filmine, sınıf eğitimine, konferans salonu sunumuna, halka açık gösterime vb. Uygulanabilir.Şartname : Malzeme : kumaşrenk : Beyaz Tipi : 60in, 84in, 100in (İsteğe bağlı) Boyut : 60İN84İN100İNAĞIRLIK : yaklaşık. 195-400gpaket listesi : 1 * projeksiyon Ekranı6 * Kanc Anot : Lütfen bu ürünün yeni tipinin ve eski tipinin rastgele gönderileceğini ve sipariş vermeden önce sakıncası olmayacağından emin olun.

Detaylı bilgi

This projection screen is light and foldable, easy to carry and install. Suitable for outdoor camping, outdoor movies, etc. It diffuses projected light uniformly, and you will have a perfect visual enjoyment with optimal image and color reproduction. :
Features:
1. Ultra-clear picture:
support 2D, 3D, 1080p HD and 4k ultra-high definition picture.
2. High-quality materials:
made of high-quality materials with high color reproduction, which can let you enjoy a wonderful visual experience.
3. Portable:
Rodless design and foldable. Equipped with small hooks for easy installation.
4. It diffuses projected light uniformly, and will not hurt your eyes.:
5. Can be applied to home theater movie, classroom training, conference room presentation, public display, etc.:
Specification:
Material:
Cloth
Color:
White
Type:
60in, 84in, 100in (Optional)
Size:
60in:
84in:
100in:
Weight:
approx. 195-400g
Package list:
1 * Projection Screen:
6 * Hook:
Note:
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering.:

Verilen bu kadar mal satın